Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 30.10.2023
31 October 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ЄЦБ залишив ключові ставки незмінними. Минулий тиждень, як і попередній, виявився негативним для американських ринків акцій. Майже всі провідні фондові індекси знизилися за підсумками тижня. Як і попередні тижні, ринки знаходяться під тиском геополітичних ризиків на тлі конфлікту на Близькому Сході. Інвестори також оцінювали результати засідання ЄЦБ, прогнозували рішення ФРС на засіданні, яке заплановано на 31 жовтня — 01 листо-пада, та очікували на оприлюднення широкого звіту з ринку праці в США.

Згідно інформації Міністерства економіки зростання ВВП України у вересні 2023 року порівняно з вереснем минулого року становило близько 9,1% [±2,0%]. У підсумку за січень-вересень 2023 року зростання оцінюється на рівні 5,3% у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

НБУ знизив облікову ставку до рівня 16,0%.

Огляд фінансових ринків 30.10.2023

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback