Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 9.10.2023
11 жовтня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Ринки зросли на даних ринку праці США. Минулого тижня на фондових ринках переважали негативні настрої, проте у п’ятницю провідні фінансові індекси зафіксували зростання на чолі з акціями технологічних компаній, які різко зросли на закритті, оскільки інвестори оцінили звіт про зайнятість в США, який виявився краще очікувань. Індекс S&P 500 навіть зріс за підсумками тижня, перервавши чотиритижневу смугу невдач. Поточний тиждень розпочався оцінкою інвесторами геополітичних ризиків.

Бізнес відновив позитивні оцінки. Бізнес у вересні позитивно оцінив поточні результати своєї діяльності після двох місяців поспіль стриманих очікувань. Поступове відновлення темпів виробництва, налагодження нових шляхів поставок продукції, зниження темпів зростання витрат на сировину та енергію, поліпшення інфляційних і курсових очікувань, сталий внутрішній попит сприяли поліпшенню очікувань респондентів. Про це свідчить індекс очікувань ділової активності (ІОДА), який Національний банк розраховує щомісяця, за виключенням вимушеної перерви в березні – травні 2022 року. У вересні 2023 року ІОДА підвищився до 50,1 порівняно з 49,3 в серпні, перевищивши нейтральний рівень (50,0 пунктів).

Гривня зміцнюється. На початку минулого тижня на міжбанківському валютному ринку панувала певна волатильність через рішення НБУ перейти до нової політики – керованої гнучкості офіційного курсу. Вже на 04 жовтня курс був встановлений на рівні 36,5901 грн/дол. США, на 05 жовтня – 36,6023 грн/дол. США, на 6-8 жовтня  36,6216 грн/дол. США. За результатами п’ятниці гривня на міжбанку навіть дещо зміцнилася – на 0,1% до 36,5827 грн/дол. США.

Огляд фінансових ринків 9.10.2023

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок