Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 9.10.2023
11 October 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Ринки зросли на даних ринку праці США. Минулого тижня на фондових ринках переважали негативні настрої, проте у п’ятницю провідні фінансові індекси зафіксували зростання на чолі з акціями технологічних компаній, які різко зросли на закритті, оскільки інвестори оцінили звіт про зайнятість в США, який виявився краще очікувань. Індекс S&P 500 навіть зріс за підсумками тижня, перервавши чотиритижневу смугу невдач. Поточний тиждень розпочався оцінкою інвесторами геополітичних ризиків.

Бізнес відновив позитивні оцінки. Бізнес у вересні позитивно оцінив поточні результати своєї діяльності після двох місяців поспіль стриманих очікувань. Поступове відновлення темпів виробництва, налагодження нових шляхів поставок продукції, зниження темпів зростання витрат на сировину та енергію, поліпшення інфляційних і курсових очікувань, сталий внутрішній попит сприяли поліпшенню очікувань респондентів. Про це свідчить індекс очікувань ділової активності (ІОДА), який Національний банк розраховує щомісяця, за виключенням вимушеної перерви в березні – травні 2022 року. У вересні 2023 року ІОДА підвищився до 50,1 порівняно з 49,3 в серпні, перевищивши нейтральний рівень (50,0 пунктів).

Гривня зміцнюється. На початку минулого тижня на міжбанківському валютному ринку панувала певна волатильність через рішення НБУ перейти до нової політики – керованої гнучкості офіційного курсу. Вже на 04 жовтня курс був встановлений на рівні 36,5901 грн/дол. США, на 05 жовтня – 36,6023 грн/дол. США, на 6-8 жовтня  36,6216 грн/дол. США. За результатами п’ятниці гривня на міжбанку навіть дещо зміцнилася – на 0,1% до 36,5827 грн/дол. США.

Огляд фінансових ринків 9.10.2023

 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback