Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 25.09.2023
26 вересня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Основні фондові індекси знизилися за підсумками торгів у п’ятницю, при цьому Dow Jones уперше з червня завершив у мінусі четверту сесію поспіль, а для S&P 500 і Nasdaq минулий тиждень став найгіршим з березня. Тиск на ринках акцій відбувався на тлі зростання прибутковості 10-річних казначейських облігацій США до 16-річного піку після того, як голова ФРС Джером Пауелл попередив, що інфляції ще доведеться пройти довгий шлях, перш ніж наблизитися до цільового показника центрального банку 2,00%.

Тим часом, в Україні ВВП у ІІ кварталі 2023 року зріс на 19,5% р/р. Українська економіка адаптувалась до форс-мажорних умов господарювання. За оперативною оцінкою Держкомстату, зростання ВВП в ІІ кварталі 2023 року у річному вимірі становило 19,5%. При цьому зростання відбувалося за всіма складовими попиту. Також у ІІ кварталі 2023 року індикатор економічних настроїв вперше з ІІ кварталу минулого року мав позитивне значення 9,4%.

США та ЄС продовжують підримку України. 21 вересня до державного бюджету України надійшов грант від Сполучених Штатів Америки у розмірі 1,25 млрд доларів США через Цільовий фонд багатьох донорів Світового банку. 22 вересня Україна отримала восьмий транш у розмірі 1,5 млрд євро в рамках масштабної макрофінансової допомоги (МФД) від ЄС на 2023 рік.

Огляд фінансових ринків 25.09.2023

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок