Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 25.09.2023
26 September 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Основні фондові індекси знизилися за підсумками торгів у п’ятницю, при цьому Dow Jones уперше з червня завершив у мінусі четверту сесію поспіль, а для S&P 500 і Nasdaq минулий тиждень став найгіршим з березня. Тиск на ринках акцій відбувався на тлі зростання прибутковості 10-річних казначейських облігацій США до 16-річного піку після того, як голова ФРС Джером Пауелл попередив, що інфляції ще доведеться пройти довгий шлях, перш ніж наблизитися до цільового показника центрального банку 2,00%.

Тим часом, в Україні ВВП у ІІ кварталі 2023 року зріс на 19,5% р/р. Українська економіка адаптувалась до форс-мажорних умов господарювання. За оперативною оцінкою Держкомстату, зростання ВВП в ІІ кварталі 2023 року у річному вимірі становило 19,5%. При цьому зростання відбувалося за всіма складовими попиту. Також у ІІ кварталі 2023 року індикатор економічних настроїв вперше з ІІ кварталу минулого року мав позитивне значення 9,4%.

США та ЄС продовжують підримку України. 21 вересня до державного бюджету України надійшов грант від Сполучених Штатів Америки у розмірі 1,25 млрд доларів США через Цільовий фонд багатьох донорів Світового банку. 22 вересня Україна отримала восьмий транш у розмірі 1,5 млрд євро в рамках масштабної макрофінансової допомоги (МФД) від ЄС на 2023 рік.

Огляд фінансових ринків 25.09.2023

 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback