Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 18.09.2023
19 вересня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ЄЦБ підвищив ставки 10-й раз поспіль. ЄЦБ за підсумками засідання 14 вересня, як і очікувалося, підвищив три ключові процентні ставки на 25 б.п., але дав зрозуміти, що він, ймовірно, закінчив посилення монетарної політики. З 20 вересня процентна ставка за основними операціями рефінансування (базова ставка) та процентні ставки за маржинальними кредитами та депозитами будуть збільшені до 4,50%, 4,75% та 4,00% відповідно. 

НБУ знизив облікову ставку до 20,0 %. Ураховуючи баланс ризиків, стрімке зниження інфляції та спроможність підтримувати курсову стійкість, Правління НБУ вирішило знизити з 15 вересня 2023 року облікову ставку з 22,0% до 20,0%. Ставка за тримісячними депозитними сертифікатами і надалі дорівнюватиме обліковій ставці. Ставка за депозитними сертифікатами овернайт знижена на 2,0 в. п. до 16,0%, а ставка за кредитами рефінансування– до 22,0%. Надалі передбачається продовження циклу зниження облікової ставки, реалізація якого узгоджуватиметься з необхідністю підтримання привабливості гривневих активів як передумови для стійкості валютного ринку та сталого зниження інфляції.

Також, триває пом’якшення валютних обмежень. 

Огляд фінансових ринків 18.09.2023

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок