Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 18.09.2023
19 September 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ЄЦБ підвищив ставки 10-й раз поспіль. ЄЦБ за підсумками засідання 14 вересня, як і очікувалося, підвищив три ключові процентні ставки на 25 б.п., але дав зрозуміти, що він, ймовірно, закінчив посилення монетарної політики. З 20 вересня процентна ставка за основними операціями рефінансування (базова ставка) та процентні ставки за маржинальними кредитами та депозитами будуть збільшені до 4,50%, 4,75% та 4,00% відповідно. 

НБУ знизив облікову ставку до 20,0 %. Ураховуючи баланс ризиків, стрімке зниження інфляції та спроможність підтримувати курсову стійкість, Правління НБУ вирішило знизити з 15 вересня 2023 року облікову ставку з 22,0% до 20,0%. Ставка за тримісячними депозитними сертифікатами і надалі дорівнюватиме обліковій ставці. Ставка за депозитними сертифікатами овернайт знижена на 2,0 в. п. до 16,0%, а ставка за кредитами рефінансування– до 22,0%. Надалі передбачається продовження циклу зниження облікової ставки, реалізація якого узгоджуватиметься з необхідністю підтримання привабливості гривневих активів як передумови для стійкості валютного ринку та сталого зниження інфляції.

Також, триває пом’якшення валютних обмежень. 

Огляд фінансових ринків 18.09.2023

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback