Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 07.08.2023
08 серпня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори оцінюють неоднозначні дані. Минулого тижня на світових ринках акцій спостерігалася очікувана корекція, на тлі якої провідні фондові індекси зафіксували суттєве зниження. Інвестори оцінювали статистичні дані та корпоративну звітність, а також реліз про стан ринку праці США, який було опубліковано у п’ятницю.

Оптимістичні настрої щодо кредитування в Україні. Результати опитування банків у ІІ кварталі 2023 року свідчать про оптимізм респондентів стосовно відновлення кредитування. За їхніми оцінками, і корпоративний, і роздрібний кредитні портфелі зростатимуть у наступні 12 місяців. 

Ставки за ОВДП знижуються. На плановому аукціоні Міністерства фінансів з розміщення ОВДП, який відбувся 01 серпня, пропонувалися лише інструменти, номіновані в національній валюті. Обсяги залучень були більше ніж утричі меншими за минулий аукціон. Попри те, що попит був навіть меншим за встановлені обмеження, регулятор відхилив частину заявок. Крім того, у відповідь на зниження облікової ставки НБУ, було знижено вартості залучення.

Огляд фінансових ринків 07.08.2023

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок