Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 07.08.2023
08 August 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Інвестори оцінюють неоднозначні дані. Минулого тижня на світових ринках акцій спостерігалася очікувана корекція, на тлі якої провідні фондові індекси зафіксували суттєве зниження. Інвестори оцінювали статистичні дані та корпоративну звітність, а також реліз про стан ринку праці США, який було опубліковано у п’ятницю.

Оптимістичні настрої щодо кредитування в Україні. Результати опитування банків у ІІ кварталі 2023 року свідчать про оптимізм респондентів стосовно відновлення кредитування. За їхніми оцінками, і корпоративний, і роздрібний кредитні портфелі зростатимуть у наступні 12 місяців. 

Ставки за ОВДП знижуються. На плановому аукціоні Міністерства фінансів з розміщення ОВДП, який відбувся 01 серпня, пропонувалися лише інструменти, номіновані в національній валюті. Обсяги залучень були більше ніж утричі меншими за минулий аукціон. Попри те, що попит був навіть меншим за встановлені обмеження, регулятор відхилив частину заявок. Крім того, у відповідь на зниження облікової ставки НБУ, було знижено вартості залучення.

Огляд фінансових ринків 07.08.2023

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback