Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 24.07.2023
25 липня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Статистика і звітність у фокусі інвесторів. Минулого тижня увага інвесторів була зосереджена на квартальній звітності компаній та статистичних даних. Одним із позитивних чинників для ринку стали оптимістичні висловлювання міністра фінансів США Джанет Єллен щодо економіки країни. «Я не очікую рецесії», - сказала вона, посилаючись на сильний ринок праці та «досить обнадійливі» дані про інфляцію. Крім того, інвестори готуються до засідань ФРС і ЄЦБ, які відбудуться цього тижня.

Бізнес в Україні налаштований оптимісично. Так, незважаючи на активні бойові дії, вперше з початку повномасштабної війни очікує зростання ділової активності в наступні 12 місяців. На тлі відновлення енергосистеми, поступового пожвавлення внутрішнього попиту та зміцнення курсу гривні респонденти очікують зростання обсягів виробництва товарів та послуг, а також позитивно налаштовані щодо розвитку власних підприємств. Одночасно поліпшилися інфляційні та курсові очікування.

Ставки за окремими ОВДП знижуються. На плановому аукціоні Міністерства фінансів з розміщення ОВДП, який відбувся 18 липня, інвесторам були запропоновані три випуски облігацій і лише один із них був військовими. Мінфін встановив обмеження для кожного з випусків, проте обсяг заявок за окремими інструментами був меншим за обмеження. Вартість залучення за військовими інструментами була дещо знижена.

Огляд фінансових ринків 24.07.2023

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок