Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 24.07.2023
25 July 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Статистика і звітність у фокусі інвесторів. Минулого тижня увага інвесторів була зосереджена на квартальній звітності компаній та статистичних даних. Одним із позитивних чинників для ринку стали оптимістичні висловлювання міністра фінансів США Джанет Єллен щодо економіки країни. «Я не очікую рецесії», - сказала вона, посилаючись на сильний ринок праці та «досить обнадійливі» дані про інфляцію. Крім того, інвестори готуються до засідань ФРС і ЄЦБ, які відбудуться цього тижня.

Бізнес в Україні налаштований оптимісично. Так, незважаючи на активні бойові дії, вперше з початку повномасштабної війни очікує зростання ділової активності в наступні 12 місяців. На тлі відновлення енергосистеми, поступового пожвавлення внутрішнього попиту та зміцнення курсу гривні респонденти очікують зростання обсягів виробництва товарів та послуг, а також позитивно налаштовані щодо розвитку власних підприємств. Одночасно поліпшилися інфляційні та курсові очікування.

Ставки за окремими ОВДП знижуються. На плановому аукціоні Міністерства фінансів з розміщення ОВДП, який відбувся 18 липня, інвесторам були запропоновані три випуски облігацій і лише один із них був військовими. Мінфін встановив обмеження для кожного з випусків, проте обсяг заявок за окремими інструментами був меншим за обмеження. Вартість залучення за військовими інструментами була дещо знижена.

Огляд фінансових ринків 24.07.2023

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback