Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 03.01.2022
03 січня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори підбивають підсумки. Ринок акцій США завершив рік із найгіршою динамікою з 2008 року: індекс S&P 500 втратив цього року 19,4%, Dow Jones - 8,8%, а індекс високотехнологічних компаній Nasdaq Composite впав на третину. Європейські фондові ринки продемонструвати найгіршу динаміку з 2018 року. Ключовими негативними тригерами 2022 року стала війна росії проти України, що спровокувала стрибок цін на енергоносії та прискорення інфляції, а також політика центробанків світу, які відреагували на прискорення інфляції різким підйомом процентних ставок. Ринки також стурбовані наслідками швидкого поширення COVID-19 у Китаї для глобальних ланцюжків постачання. Наразі учасники ринку та економісти загалом очікують на рецесію у найбільших розвинених економіках світу у 2023 році та побоюються зростання безробіття та падіння прибутку в корпоративному секторі.

Зведений платіжний баланс сформовано з профіцитом. Профіцит поточного рахунку платіжного балансу у листопаді 2022 року становив 227,0 млн дол. США (у листопаді 2021 року дефіцит становив 1,0 млрд дол. США). Профіцит сформувався завдяки отриманню гранту від міжнародних партнерів і скороченню виплат за інвестиційними доходами. Водночас значно розширилося від’ємне сальдо торгівлі товарами та послугами, у тому числі за рахунок значних витрат громадян України, які перебувають за кордоном.

Цінні папери з індексу S&P допущені до торгів в Україні. 

Огляд фінансових ринків 03.01.2022

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок