Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 14.11.2022
15 листопада 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Сповільнення інфляції у США підтримало інвесторів. Минулого тижня позитивним драйвером для фінансових ринків стали дані по інфляції у США. Водночас за підсумками сезону звітності у США, що добігає кінця, компанії у III кварталі показали зростання прибутку на 4,0% у річному вимірі. Дедалі більше компаній звітують гірше за очікування аналітиків. Найкращі результати надав сектор охорони здоров’я та компанії з сектору видобування сировини, насамперед нафти та газу. Гірші — телекомунікаційний сектор, сектор товарів повсякденного попиту та електроенергетичний сектор.

Інфляція на споживчому ринку України в жовтні 2022 року порівняно із вереснем 2022 року становила 2,5%, а у порівнянні із жовтнем 2021 року – 26,6%. З початку року інфляція становить 24,8%. Основною причиною прискорення інфляції залишаються прямі наслідки повномасштабної війни росії проти України. Серед них: порушення виробництва та ланцюгів постачання, зростання виробничих витрат бізнесу, ситуативне збільшення попиту на окремі товари та послуги, а також зниження пропозиції товарів. Впливали на ціни й непрямі наслідки війни: курсові ефекти та погіршення очікувань населення та бізнесу.

Міжнародна підтримка України - на високому рівні. 

Огляд фінансових ринків 14.11.2022

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок