Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 14.11.2022
15 November, Tuesday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Сповільнення інфляції у США підтримало інвесторів. Минулого тижня позитивним драйвером для фінансових ринків стали дані по інфляції у США. Водночас за підсумками сезону звітності у США, що добігає кінця, компанії у III кварталі показали зростання прибутку на 4,0% у річному вимірі. Дедалі більше компаній звітують гірше за очікування аналітиків. Найкращі результати надав сектор охорони здоров’я та компанії з сектору видобування сировини, насамперед нафти та газу. Гірші — телекомунікаційний сектор, сектор товарів повсякденного попиту та електроенергетичний сектор.

Інфляція на споживчому ринку України в жовтні 2022 року порівняно із вереснем 2022 року становила 2,5%, а у порівнянні із жовтнем 2021 року – 26,6%. З початку року інфляція становить 24,8%. Основною причиною прискорення інфляції залишаються прямі наслідки повномасштабної війни росії проти України. Серед них: порушення виробництва та ланцюгів постачання, зростання виробничих витрат бізнесу, ситуативне збільшення попиту на окремі товари та послуги, а також зниження пропозиції товарів. Впливали на ціни й непрямі наслідки війни: курсові ефекти та погіршення очікувань населення та бізнесу.

Міжнародна підтримка України - на високому рівні. 

Огляд фінансових ринків 14.11.2022

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок