Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 04.07.2022
05 липня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори оцінюють потік новин. Минулого тижня світові фінансові ринки відреагували зниженням на потік новин з обох берегів Атлантики. Американський фондовий ринок завершив другий квартал суттєвим падінням. При цьому зниження індексу S&P 500 за підсумками І півріччя стало максимальним із 1970 року. Індекс Stoxx Europe 600 завершив І півріччя падінням на 17%, що стало найгіршою динамікою з 2008 року. Німецький індекс DAX також показав у І півріччі найгіршу динаміку з 2008 року. Експерти побоюються рецесії в Європі через різке посилення інфляції, а також очікуваного посилення політики ЄЦБ. 

Тим часом, міжнародна підтримка України міцнішає, а поточний рахунок у травні сформовано з профіцитом. Профіцит поточного рахунку платіжного балансу в травні становив 132,0 млн дол. США. Профіцит скоротився за рахунок формування від’ємного сальдо торгівлі товарами та послугами, у тому числі за рахунок значних витрат громадян України, які перебувають за кордоном. З іншого боку, зросли вторинні доходи (за рахунок отримання грантів від міжнародних партнерів та гуманітарної допомоги) та сформувався профіцит первинних доходів через скорочення виплат за інвестиційними доходами.

Огляд фінансових ринків 04.07.2022

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок