Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 6.06.2022
07 червня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Позитивні дані з ринку праці США. Минулого тижня інвестори очікували на публікацію важливої статистики з ринку праці США, яка виявилися сильнішою, ніж прогнозувалося. Тому тепер Федрезерв США може жорсткіше боротися з інфляцією, що занепокоїло інвесторів. За підсумком тижня провідні фінансові індекси знизилися, очікуючи подальше посилення грошово-кредитної політики ФРС.

В Україні, тим часом, поточний рахунок у квітні сформовано з профіцитом. Профіцит поточного рахунку платіжного балансу в квітні становив 1,1 млрд дол. США. Розширення профіциту зумовлено зростанням вторинних доходів за рахунок отримання грантів від міжнародних партнерів та гуманітарної допомоги, а також скороченням виплат за інвестиційними доходами. З іншого боку, зріс дефіцит зовнішньої торгівлі товарами та послугами, зокрема за рахунок значних витрат громадян України, які перебувають за кордоном. НБУ підвищив облікову ставку до 25,0%.

Огляд фінансових ринків 6.06.2022

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок