Мобільний додаток
перейти перейти
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 6.06.2022
07 June 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Позитивні дані з ринку праці США. Минулого тижня інвестори очікували на публікацію важливої статистики з ринку праці США, яка виявилися сильнішою, ніж прогнозувалося. Тому тепер Федрезерв США може жорсткіше боротися з інфляцією, що занепокоїло інвесторів. За підсумком тижня провідні фінансові індекси знизилися, очікуючи подальше посилення грошово-кредитної політики ФРС.

В Україні, тим часом, поточний рахунок у квітні сформовано з профіцитом. Профіцит поточного рахунку платіжного балансу в квітні становив 1,1 млрд дол. США. Розширення профіциту зумовлено зростанням вторинних доходів за рахунок отримання грантів від міжнародних партнерів та гуманітарної допомоги, а також скороченням виплат за інвестиційними доходами. З іншого боку, зріс дефіцит зовнішньої торгівлі товарами та послугами, зокрема за рахунок значних витрат громадян України, які перебувають за кордоном. НБУ підвищив облікову ставку до 25,0%.

Огляд фінансових ринків 6.06.2022

 

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок