Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 17.05.2021
18 травня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На початку минулого тижня провідні фондові індекси показали істотне зниження, при цьому Dow Jones та S&P 500  продемонстрували максимальне триденне падіння за останні сім місяців на тлі занепокоєння з приводу інфляції у США. Проте, вже в четвер на світових ринках відновилась позитивна динаміка, викликана зменшенням первинних заявок по безробіттю у США, а звіт, який вказав на збільшення цін виробників інвестори проігнорували. В Україні, за даними Державної служби статистики, реальний ВВП у 1 кварталі 2021 року зменшився на 1.1% порівняно із даними попереднього кварталу (з урахуванням сезонного фактору), а порівняно із 1 кварталом 2020 року - 2.0%. Євробонди України вперше на торгах LSE

Огляд фінансових ринків 17.05.2021 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок