Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 14.07.2014
17 липня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий тиждень значно підвищив тривожність серед інвесторів по всьому світу. Очікувалося, що настрої в інвестиційному середовищі визначатимуться сезоном звітності компаній, що стартує, а також результатами червневого засідання Федеральної резервної системи (ФРС) США, які повинні були бути опубліковані 9 липня.

Проте вже на початку тижня стала надходити несподівано слабка статистика щодо промислового виробництва європейських країн. У травні промвиробництво Німеччини знизилося в порівнянні з попереднім місяцем на 1,8%, що є найбільшим зниженням за останні два роки. Аналітики очікували, що травневий показник буде на рівні попереднього місяця. У наступні дні надійшла інформація про зниження промислового виробництва у Великобританії, Франції та Італії. Скорочення виробництва в цих країнах було також несподіваним.

Огляд фінансових ринків 14.07.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок