Мобільний додаток
перейти перейти
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 14.07.2014
17 July 2014
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Минулий тиждень значно підвищив тривожність серед інвесторів по всьому світу. Очікувалося, що настрої в інвестиційному середовищі визначатимуться сезоном звітності компаній, що стартує, а також результатами червневого засідання Федеральної резервної системи (ФРС) США, які повинні були бути опубліковані 9 липня.

Проте вже на початку тижня стала надходити несподівано слабка статистика щодо промислового виробництва європейських країн. У травні промвиробництво Німеччини знизилося в порівнянні з попереднім місяцем на 1,8%, що є найбільшим зниженням за останні два роки. Аналітики очікували, що травневий показник буде на рівні попереднього місяця. У наступні дні надійшла інформація про зниження промислового виробництва у Великобританії, Франції та Італії. Скорочення виробництва в цих країнах було також несподіваним.

Огляд фінансових ринків 14.07.2014

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок