Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 21.10.2013
22 жовтня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На минулому тижні світові фінансові ринки пережили стрімке ралі. Тижневе зростання індексів провідних майданчиків перевищило два відсотки. Американський індекс S&P 500 у п’ятницю 18 жовтня встановив новий історичний максимум. Зростання цього індексу з початку року перевищило 20%.

Зростання капіталізації ринків було переважно пов’язано з очікуванням розв’язання політичної кризи в США. Конгрес США прийняв рішення про підняття стелі держборгу в самий останній момент в ніч на четвер 17 жовтня. Незважаючи на довгий і болісний процес прийняття цього рішення, на ринках переважала думка, що політикам в США вдасться уникнути дефолту країни. Тому індекси в більшості показували плавну зростаючу динаміку протягом усього
тижня.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок