Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Програма «Жити назустріч» встановила рекорд: 430 заявок на ветеранський бізнес

11 липня, п'ятниця
Отримати на e-mail {metatitle} - ПУМБ

Прийом заявок на другий сезон освітньо-грантової програми розвитку ветеранського бізнесу «Жити назустріч», ініційованої ПУМБ у співпраці з Future Development Agency та KSE Graduate Business School, офіційно завершено. Цьогоріч програма отримала 430 заявок, що на 133 команди перевищило показник минулого року.

Метою «Жити назустріч» залишається допомога ветеранам і ветеранкам, захисникам і захисницям зробити крок назустріч власній справі разом зі своїми близькими та друзями.

Сергій Магдич, заступник голови правління ПУМБ з корпоративного бізнесу, наголосив: «Цього року ми розширили можливості: передбачене навчання для вдвічі більшої кількості команд – їх буде 40, а 20 переможців отримають гранти від 500 тис. до 1 млн грн. Команди подавались у двох категоріях – ті, хто вже має власний бізнес і хоче його розвивати, та ті, хто лише планує відкрити власну справу. Ми вдосконалили і масштабували проєкт з розвитку ветеранського бізнесу».

Рекордна кількість заявок
На другий сезон програми зареєструвалися 430 потенційних учасників. Для порівняння: минулого року було подано 297 заявок, що яскраво свідчить про стрімкий розвиток та зацікавленість у ветеранському бізнесі в Україні. Це є потужним показником зростаючого потенціалу та бажання ветеранів і ветеранок, захисників і захисниць та їхніх близьких долучатися до економічного відновлення країни.

Цікаві факти про учасників програми

Аналіз отриманих заявок демонструє різноманітність та активність ветеранської бізнес-спільноти:

  • 25,6 % учасників планують відкрити бізнес у сфері надання послуг.
  • 21,9 % — у виробництві.
  • 8,4 % зосереджені на торгівлі.

Особливо варто зазначити, що 28,4 % учасників програми є чинними військовослужбовцями, які наразі перебувають на службі. Це підкреслює їхню активну громадянську позицію та прагнення до саморозвитку й розвитку економіки України попри всі обставини.

Програма «Жити назустріч» акцентує на важливості підтримки ветеранів їхніми близькими:

  • Для 53 % учасників бізнес-партнером у цій програмі є дружина або чоловік.
  • 25,1 % співпрацюють з близьким другом чи подругою.
  • 9,8 % долучають члена родини.

Також показово, що для 39,1 % учасників це перша грантова програма для бізнесу, що свідчить про її доступність та важливість як першого кроку у підприємницькій діяльності.

Наступні кроки: відбір та навчання

Наразі розпочався етап ретельного відбору заявок. Експертна комісія програми аналізує кожен бізнес-проєкт, оцінюючи його реалістичність, потенційну спроможність працевлаштування ветеранів та осіб з інвалідністю, можливість масштабування, а також мотивацію та готовність команди до навчання.

Уже 26 липня будуть оголошені 40 команд, які пройдуть до наступного етапу та розпочнуть інтенсивне бізнес-навчання в KSE Graduate Business School.

Слідкуйте за новинами на сайті платформи «Жити назустріч», щоб дізнатися імена команд-учасниць та новини програми!

 

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{metatitle} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок