Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Бонус за розстрочки – 150 грн
01 червня, субота
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Отримуйте бонус 150 грн за оформлення розстрочки, доєднавшись до нового завдання Акції «НАГОРОДИ З ПУМБ» ( далі – Акція). Пропозиція діє протягом квітня 2024 - грудня 2024 року.

Умови участі в Акції та отримання бонусу:

1. В Акції беруть участь тільки клієнти ПУМБ, які отримали Повідомлення про пропозицію прийняти участь в Акції та нарахування бонусу в мобільному застосунку ПУМБ Online, Viber або SMS (надалі – Повідомлення*). Бонус автоматично нараховується на віртуальний рахунок учасника Акції та стає доступним для виведення тільки після виконання умов Акції.

2. Дата початку та закінчення Акції для кожного клієнта є персоналізованою. Ознайомитися з нею можна у мобільному додатку ПУМБ Online, вкладка «БІЛЬШЕ» розділ «МОЇ НАГОРОДИ», «Бонус за розстрочки -150 грн»**.

3. Після отримання Повідомлення, Вам потрібно оформити єдиний кредитний ліміт, для цього зайдіть у розділ КРЕДИТИ в застосунку ПУМБ Online, натисніть на кнопку ОТРИМАТИ, заповніть коротку анкету, отримайте пропозицію по ліміту та підтвердіть його. Звертаємо увагу, що банк може не погодити єдиний кредитний ліміт.

Далі на вкладці КРЕДИТИ в мобільному застосунку ПУМБ Online оформити  «Гроші в розстрочку» на суму понад 5 000 грн. Тобто в Акції беруть участь всі оформлені «Гроші в розстрочку» від 5001 грн однією угодою. З умовами оформлення «Гроші в розстрочку» можна ознайомитись на сайті банку.

4. Слідкувати за виконанням Завдань можна на вкладці «БІЛЬШЕ» ПУМБ Online, меню «МОЇ НАГОРОДИ». Важливо! За відсутності меню «МОЇ НАГОРОДИ» в ПУМБ Online, потрібно оновити застосунок.

5. У разі не виконання всіх умов Акції, бонус буде автоматично анульований через 16 днів з моменту її початку.

6. За участь в Акції клієнт може отримати бонус  150 грн. З суми всіх винагород утримуються податки та збори у розмірі 19,5%.

*Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне Повідомлення з пропозицією прийняти участь в Акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами Банку.

**Доступно лише для учасників Акції.

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок