Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Отримайте до 200 грн бонусу за Завдання «Домашній вседохід»
31 жовтня 2023
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Доєднуйтесь до Завдання «Домашній вседохід » в рамках Акції ««НАГОРОДИ З ПУМБ» ( далі – Акція) та отримуйте бонус до 200 грн за оформлення кредитки «всеМОЖУ Online» та оплату комунальних послуг в застосунку ПУМБ Online. Період Акції з 1 по 30 листопада 2023 року.

Умови участі в Акції та отримання бонусу:

1. В Акції беруть участь тільки клієнти ПУМБ, які отримали Повідомлення про пропозицію прийняти участь в Акції та нарахування бонусу в мобільному застосунку ПУМБ Online, Viber або SMS (надалі – Повідомлення*). Бонус автоматично нараховується на віртуальний рахунок учасника Акції разом із відправленим Повідомленням, проте, стає доступним для виведення тільки після виконання умов Акції.

2. Після отримання Повідомлення, Вам потрібно оформити віртуальну кредитку «всеМОЖУ Online» у мобільному застосунку ПУМБ Online. Якщо Ви бажаєте відкрити пластикову картку – це можна зробити у будь-якому зручному для Вас відділенні ПУМБ.  Детальніше про оформлення «всеМОЖУ Online» за посиланням.

3. Далі, для виконання умов Акції, оплатіть комунальні послуги в ПУМБ Online на суму від 100 грн . Під оплатами мається на увазі проведення платежу на вкладці «Платежі» ПУМБ Online, меню «Комунальні послуги» або «Інтернет, ТБ».

4. Слідкувати за виконанням Завдань можна на вкладці «Більше» ПУМБ Online, меню «Мої нагороди». Важливо! За відсутності меню «Мої нагороди» в ПУМБ Online, потрібно оновити застосунок.

5. Якщо до 01.12.2023 Ви не виконаєте всі умови Акції, бонус буде автоматично анульований.

6. За участь в Акції клієнт може отримати бонус до 200 грн. Нарахування, утримання та сплата податків і зборів при виплаті заохочень, здійснюється Банком відповідно до умов чинного законодавства України.

*Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне Повідомлення з пропозицією прийняти участь в Акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами Банку.

Офіційні правила Акції.

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок