Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ вітає переможців першого етапу акції "Вигравайте сертифікат за оплати картками Visa"
16 серпня 2023
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Переможцями першого етапу акції стали 620 клієнтів банку, які протягом 1 - 7 серпня 2023 року здійснили платежі дебетовими гривневими картками Visa на суму від 5 тисяч гривень (офлайн або онлайн). Усі переможці цього етапу отримають електронні  сертифікати від мережі "Алло" на суму 1 тис. грн. Використати сертифікат можна під час оформлення замовлення з доставкою на сайті або купівлі в магазині до 01.10.2023.

Повний перелік переможців доступний за посиланням.

Нагадуємо, що акція "Вигравайте сертифікат за оплати картками Visa" триває до 31 серпня 2023 року. Фонд заохочень другого етапу складається з:

  • 400 сертифікатів мережі "Сільпо" номіналом 1 тисяча гривень,
  • 700 сертифікатів "Giftmall" номіналом 1 тисяча гривень,
  • 700 сертифікатів "Onecard" номіналом 1 тисяча гривень.

Тож, не зволікайте – сплачуйте картками Visa від ПУМБ та приймайте участь в акції.

Нагадуємо умови участі - в акції приймають участь усі клієнти ПУМБ, які здійснять оплати (офлайн та онлайн) дебетними гривневими картками Visa на загальну суму від 5 тис. грн. Вибір клієнта здійснюватиметься за допомогою випадкової вибірки на www.random.org. Кожен клієнт ПУМБ, який виконав умови акції, автоматично приймає участь у розіграші подарунків, але може отримати винагороду лише один раз. 

Офіційні правила акції.

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок