Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Отримайте більше винагороди запросивши друга, що не є клієнтом ПУМБ відкрити картку
10 серпня 2023
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Запросіть друга, що не є клієнтом ПУМБ, відкрити картку в ПУМБ у рамках Акції «Виклики з ПУМБ» (далі – Акція) та отримайте:

  1. Додатковий бонус – 50 грн.
  2. Винагороду 50 грн за оформлення дебетки «всеКАРТА» або 100 грн за кредитку «всеМОЖУ Online».

Пропозиція діє:

  • 10.08.2023 по 29.08.2023;
  • тільки для клієнтів ПУМБ, які отримали пуш-повідомлення у мобільному застосунку ПУМБ Online (надалі – Повідомлення)*.

Умови участі в Акції та отримання винагороди:

1.Після отримання Повідомлення про нарахування бонусу 50 грн та пропозиції прийняти участь в Акції, запросіть друга відкрити дебетову «всеКАРТА» в гривні або кредитку  «всеМОЖУ Online» до 29.08.2023;.

2. Щоб запросити друга, перейдіть у розділ «Більше» мобільно застосунку ПУМБ Online, далі – «Запросити друга» та надішліть посилання, що знаходиться в цьому меню, через зручний месенджер Вашому другу.

3. Другу потрібно перейти саме за Вашим посиланням і відкрити «всеКАРТА» в гривні або кредитку «всеМОЖУ Online» до 29.08.2023 у ПУМБ Online через ідентифікацію у Дія.
У разі відсутності документів у Дія, Вашому другу необхідно перейти за Вашим посилання, встановити мобільний застосунок ПУМБ Online, ввести свій мобільний та підтвердити його кодом з SMS. Після цього продовжити оформлення картки або кредиту у будь-якому відділенні ПУМБ.

4. Після відкриття за запрошенням картки «всеКАРТА» або «всеМОЖУ Online»,  другу необхідно здійснити оплату нею від 100 грн за товари або послуги до 29.08.2023 включно.  Розрахунок можна зробити, в тому числі за оплату комунальних послуг або поповнення мобільного телефону через ПУМБ Online.

5. Бонус 50 грн нараховується автоматично на віртуальний рахунок разом із відправленим Повідомленням, проте, стає доступним тільки після виконання умов Акції Вами та Вашим другом.

Шукайте бонус на вкладці «Більше» ПУМБ Online, меню «Мої виклики».

6. Винагорода 50 грн, за оформлення другом дебетки «всеКАРТА» або 100 грн за кредитку «всеМОЖУ Online» в рамках Акції «Запроси друга», нараховується на останній відкритий у гривні рахунок після виконання умов Акції Вами та Вашим другом.

7. Після виконання умов Акції, виводьте бонус 50 грн на будь-яку гривневу картку ПУМБ.

8. Якщо до 29.08.2023 Ви не виконаєте всі умови Акції, бонус 50 грн буде автоматично анульований.

Допоможіть другу з вибором, ознайомившись з усіма перевагами наших продуктів за посиланнями:

З суми всіх винагород утримуються податки та збори у розмірі 19,5%.

*Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне Повідомлення з пропозицією прийняти участь в Акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами Банку.

Офіційні правила Акції

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок