Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Заробляйте кешбек 95 грн за проходження Кешбек-виклику від ПУМБ
17 січня 2023
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Приймайте участь у Кешбек-виклику «Просте користування» (надалі – Акція) від ПУМБ до 31.01.2023 та отримайте 95 грн кешбеку.

Пропозиція діє:

  • з 17.01.2023 по 31.01.2023;
  • тільки для клієнтів ПУМБ, які отримали пуш-повідомлення в мобільному додатку ПУМБ Online або повідомлення у Viber (надалі – Повідомлення*).

Умови участі в Акції та отримання винагороди:

1. Після отримання Повідомлення про нарахування 95 грн кешбеку та пропозиції прийняти участь в Акції, до 31.01.2023, поповніть дебетову «всеКАРТА» в гривні від 1000 грн та зробіть нею 5 оплат від 50 грн кожна.

2. Кешбек 95 грн нараховується на рахунок кешбек автоматично разом із відправленим Повідомленням, проте, стає доступним тільки після виконання умов Акції.

3. Поповнити «всеКАРТА» можна у терміналі, банківській касі чи з картки або рахунку іншого банку. Не враховуються перекази між власними картками і рахунками ПУМБ.
Зверніть увагу, що можлива комісія іншого банку при переказі на картку ПУМБ.
Детальніше про умови користування «всеКАРТА» за посиланням.

4. Після поповнення «всеКАРТА», для виконання умов Акції, не забудьте до 31.01.2023 зробити нею 5 оплат від 50 грн кожна.
Під оплатами мається на увазі проведення розрахунків за товари або послуги (включаючи оплати в Інтернеті), але крім переказів та оплат у мобільному додатку ПУМБ Online.
Слідкувати за виконанням умов виклику можна на вкладці «Більше» ПУМБ Online, меню «Мої виклики»**.

5. Якщо до 31.01.2023 Ви не виконаєте всі умови Акції, кешбек 95 грн буде автоматично анульований.

6. Кешбек 95 грн, нарахований за участь у Кешбек-виклику, не впливає на накопичення винагород за обраними категоріям місяця та пропозиціями від партнерів, якщо Ви є учасником Акції «Тепер Ваш мобільний кешбек із ПУМБ». Тобто, якщо Ви накопичите максимальний розмір винагороди від Банку (500 грн на міс.), а також певну суму кешбеку за пропозиціями від партнерів, бонус 95 грн буде врахований додатково в повному обсязі.
Мінімальна сума для виводу кешбеку – 100 грн. Утримується податок у розмірі 19,5%.
Більше про кешбек дізнавайтеся за посиланням.

*Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне Повідомлення з пропозицією прийняти участь в Акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами Банку.

**Доступно лише для учасників Акції.

Важливо! За відсутності меню «Мої виклики» в ПУМБ Online, потрібно оновити додаток.

Офіційні правила Акції.

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок