Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Замовте кредитку «всеМОЖУ Online» та отримуйте кешбек 79 грн
12 грудня 2022
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Приймайте участь в Акції «79 грн КЕШБЕК майже Ваші – за «всеМОЖУ Online» (надалі – Акція). Оформивши кредитку «всеМОЖУ Online», Ви отримуєте кешбек 79 грн на рахунок кешбек у мобільному додатку ПУМБ Online.

Усі переваги користуванням кредиткою «всеМОЖУ Online» за посиланням.

Пропозиція діє:

  • з 12.12.2022 по 25.12.2022;
  • тільки для клієнтів ПУМБ, які отримали Повідомлення від Банку.

Умови участі в Акції та отримання винагороди:

  1. Після отримання Повідомлення про нарахування 79 грн кешбеку та пропозиції прийняти участь в Акції, до 25.12.2022 оформіть кредитку «всеМОЖУ Online» та отримайте позитивне рішення Банку.
  2. Кешбек 79 грн нараховується на рахунок кешбек автоматично разом із відправленим Повідомленням, проте стає доступним тільки після відкриття «всеМОЖУ Online». Якщо до 25.12.2022 Ви не відкриєте «всеМОЖУ Online» або не отримаєте від Банку позитивного рішення, кешбек 79 грн буде анульований.
  3. Кешбек 79 грн, нарахований за відкриття «всеМОЖУ Online» на рахунок, не впливає на накопичення кешбеку за обраними категоріям місяця, якщо Ви є учасником Акції «Тепер Ваш мобільний кешбек із ПУМБ». Тобто, якщо Ви накопичите винагороду по категоріях кешбек (максимальний розмір 500 грн на міс.), бонус 79 грн буде врахований додатково в повному обсязі.

Мінімальна сума для виводу кешбеку – 100 грн. Утримується податок у розмірі 19,5%.

Більше про кешбек дізнавайтеся за посиланням.

* Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне Повідомлення з пропозицією прийняти участь в Акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами Банку.

Офіційні правила Акції

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок