Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Депозит «Сталевий+1%» - особливі умови та акційна пропозиція
14 листопада 2022
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Тримаємо фінансову оборону разом. З перших днів війни команда ПУМБ мобілізувала наші зусилля аби забезпечити безперервну роботу банку та зберегти стабільність банківської системи.

Підтримуючи клієнтів, з 14 листопада ПУМБ пропонує новий банківський продукт – депозит у національній валюті «Сталевий+1%» з дохідністю до 15%* річних. 

Послуга доступна лише учасникам акції, які отримали спеціальну пропозицію у рush-повідомленні в додатку ПУМБ Оnline, Viber, телефоном або за допомогою sms. Період дії акційної пропозиції вказаний у зазначеному повідомленні.  Умови участі та правила акції доступні за посиланням.

Умови депозиту «Сталевий+1%»:

  • Валюта – грн
  • Поповнення – не передбачене
  • Зняття і дострокового розторгнення – не передбачене
  • Строки розміщення: 1, 3, 6 міс.
  • Мінімальна сума розміщення – від 500 грн
  • Автопролонгація – не передбачена
  • Виплата відсотків – щомісячно
  • Програма лояльності ПУМБ – не застосовується

*Дохідність залежить від терміну розміщення (для порівняння наведені відсоткові ставки за строковим депозитом «Сталевий»):

Депозит «Сталевий+1%» можна відкрити як онлайн у додатку ПУМБ Online, так і у відділеннях банку. ПУМБ довіряють 97 тис. корпоративних клієнтів та майже 1,8 млн  клієнтів - фізосіб. 82% клієнтів-физосіб банку протягом 10 місяців 2022 року продовжили свої депозити. Як банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, за 10 місяців 2022 року ПУМБ виплатив вкладникам банків-банкрутів понад 691 млн грн. Надійність банківських вкладів ПУМБ у серпні 2022 року було в черговий раз підтверджено незалежним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг» на рівні «5» (найвища надійність).

Банк є фінансовим партнером багатьох благодійних фондів, які сьогодні забезпечують українських воїнів та волонтерів. ПУМБ приймає перекази без комісії на рахунки благодійних фондів для підтримки ЗСУ, ТрО та волонтерів у всіх дистанційних каналах та працюючих відділеннях.  Також, банк запустив власний благодійний проект «Ми однієї крові». Мета проєкту – фінансування ініціатив з донорства крові, закупівля кровоспинних засобів для ЗСУ, допомога знекровленій економіці країни та підтримка патріотичного українського арту. 

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок