Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Приймайте кешбек-виклик від ПУМБ та отримуйте 95 грн кешбеку
28 жовтня 2022
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

ПУМБ пропонує Вам взяти участь у кешбек-виклику та заробити 95 грн кешбеку. До 06.11.2022 беріть участь в Акції «КЕШБЕК ВИКЛИК» (надалі – Акція) та отримуйте винагороду. Виконати завдання кешбек-виклику дуже просто – потрібно лише зробити 5 оплат від 50 грн кожна будь-якою карткою від ПУМБ.

Пропозиція діє:

  • з 28.10.2022 по 06.11.2022;
  • тільки для клієнтів ПУМБ, які отримали пуш-повідомлення ПУМБ Online (надалі – Повідомлення*).

Умови участі в Акції та отримання винагороди:

1. До 06.11.2022 зробіть 5 оплат від 50 грн кожна будь-якою карткою від ПУМБ після отримання Повідомлення про нарахування 95 грн кешбеку та пропозицією прийняти участь в Акції.

2. Кешбек 95 грн нараховується на рахунок кешбек автоматично разом із відправленим Повідомленням, проте стає доступним тільки після проведення 5 оплат від 50 грн кожна будь-якою карткою від ПУМБ.
Під оплатами мається на увазі проведення розрахунків за товари або послуги (включаючи оплати в інтернеті), але крім переказів та оплат в мобільному додатку ПУМБ Online.
Якщо до 06.11.2022 Ви не виконаєте умови Акції, кешбек 95 грн буде автоматично анульований.

3. Кешбек 95 грн не впливає на накопичення винагород за обраними категоріям місяця та пропозиціями від партнерів, якщо Ви є учасником Акції «Тепер Ваш мобільний кешбек із ПУМБ». Тобто, якщо Ви накопичите максимальний розмір винагороди від Банку (500 грн на міс.), а також певну суму кешбеку за пропозиціями від партнерів, бонус 95 грн буде врахований додатково в повному обсязі.
Мінімальна сума для виводу кешбеку – 100 грн. Утримується податок у розмірі 19,5%.
Більше про кешбек дізнавайтеся за посиланням.

* Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне Повідомлення з пропозицією прийняти участь в Акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами банку.

Офіційні правила Акції

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок