Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Підвищено дохідність депозиту «Особливий»
22 серпня 2022
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

З 23 серпня 2022 року Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підвищує ставки за усіма депозитними програмами. Так, зокрема дохідність депозиту «Особливий» буде збільшено на 2,5-3% (залежить від строку розміщення вкладу).

Депозит «Особливий» доступний  лише до 31 серпня 2022 року і лише учасникам акції, які отримали спеціальну пропозицію у рush-повідомленні в додатку ПУМБ Оnline, Viber, телефоном або за допомогою sms. Правила акції -  за посиланням.

Умови депозиту «Особливий»:

  • валюта – гривня
  • сума депозиту – від 500 гривень
  • часткове зняття, поповнення, дострокове розірвання – не передбачено
  • автопролонгація – не передбачена
  • програма лояльності ПУМБ – не застосовується
  • строки розміщення – 1, 3 чи 6 місяців
  • виплата відсотків – щомісячно
  • доходність залежить від терміну розміщення:

Нагадуємо, що нещодавно незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг  ПУМБ на рівні uaААА. Також, агентство підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів ПУМБ на рівні — «5» (найвища надійність). Банку довіряють понад 1.8 млн клієнтів – фізичних осіб та понад 96 тис. клиєнтів-юридичних осіб. З початку року клієнтами ПУМБ стали ще понад 200 тисяч українців і понад 10 тисяч бізнес-клієнтів.

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок