Мобільний додаток
перейти перейти
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Акція - Поповнення рахунку мобільного за оформлення кредиту через «Укрпошту»
13 квітня 2018
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Оформіть кредит готівкою або кредитну картку через співробітників компанії «Укрпошта» та отримайте поповнення мобільного рахунку на 100 гривень наступного місяця!

Відтепер, щоб оформити кредит у ПУМБ, не потрібно звертатися в банк. Просто залиште свої ПІБ та контактний номер телефону співробітнику «Укрпошти». Ваші дані будуть передані до ПУМБ. А ми зв’яжемось з Вами, щоб домовитись про зустріч у Точці продажів ПУМБ у зручний для Вас час і в зручному для Вас місці.

А наступного місяця, після оформлення кредиту, Ви отримаєте на мобільний рахунок 100 гривень!

Зарахування грошей відбувається до 15-го числа наступного місяця. В акції можуть взяти участь особи, яким виповнилося 18 років. Учасники, які раніше порушували зобов’язання перед банком за будь-яким договором, до участі в акції не допускаються.

Акція діє до 31 грудня 2018 року.

 

З деталями можна ознайомитись у правилах акції.

Акції
банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок