Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Акція - Поповнення рахунку мобільного за оформлення кредиту через «Укрпошту»
13 квітня, п'ятниця

Оформіть кредит готівкою або кредитну картку через співробітників компанії «Укрпошта» та отримайте поповнення мобільного рахунку на 100 гривень наступного місяця!

Відтепер, щоб оформити кредит у ПУМБ, не потрібно звертатися в банк. Просто залиште свої ПІБ та контактний номер телефону співробітнику «Укрпошти». Ваші дані будуть передані до ПУМБ. А ми зв’яжемось з Вами, щоб домовитись про зустріч у Точці продажів ПУМБ у зручний для Вас час і в зручному для Вас місці.

А наступного місяця, після оформлення кредиту, Ви отримаєте на мобільний рахунок 100 гривень!

Зарахування грошей відбувається до 15-го числа наступного місяця. В акції можуть взяти участь особи, яким виповнилося 18 років. Учасники, які раніше порушували зобов’язання перед банком за будь-яким договором, до участі в акції не допускаються.

Акція діє до 31 грудня 2018 року.

 

З деталями можна ознайомитись у правилах акції.

Зворотний зв'язок