Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію з 26 лютого 2024 року нової редакції Розділу 00. "Загальні положення" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів
26 лютого, понеділок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою,   АКЦІОНЕРНЕ    ТОВАРИСТВО    «ПЕРШИЙ   УКРАЇНСЬКИЙ   МІЖНАРОДНИЙ   БАНК» висловлює Вам свою повагу та  просить прийняти до уваги наступне.

З 26 лютого 2024 року вводиться в дію нова редакція  Розділу 00. "Загальні положення" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів.

Основні зміни: 

  • продовжено операційний час купівлі/продажу іноземної валюти на підставі заяви клієнтів, у тому числі яким підключено сервіс «Погодження курсів» отримані банком поточного операційного дня (крім суботи та неділі, неробочих та святкових днів). Так, прийняття заяви про купівлю/продаж іноземної валюти у тому числі згідно підключеного  сервісу «Погодження курсів» відбуватиметься з 9-00 до 16-006, з понеділка по п’ятницю.
  • скасовано післяопераційний час купівлі/продажу іноземної валюти на підставі заяви клієнтів, у тому числі яким підключено сервіс «Погодження курсів» отримані банком поточного операційного дня (крім суботи та неділі, неробочих та святкових днів). Так, прийняття заяви про купівлю/продаж іноземної валюти відбуватиметься з 11-00 до 12-30 з понеділка по п’ятницю, а прийняття заяви про купівлю іноземної валюти від клієнтів, яким  підключено  сервіс «Погодження курсів» з 11-00 до 15-00 з понеділка по п’ятницю.

Доповнено виноски наступним: заяви про купівлю /продаж іноземної валюти у тому числі згідно підключеного  сервісу «Погодження курсів» виконуються Банком протягом операційного дня (крім суботи та неділі, неробочих та святкових днів) за умови: якщо заява про  купівлю / продаж іноземної валюти у тому числі згідно підключеного  сервісу «Погодження курсів» отримання від Клієнта до 14:00 включно; та

- отримання від Клієнта належним чином оформленого пакету документів, що є підставою для здійснення операції купівлі іноземної валюти, який відповідає вимогам чинного законодавства України, не пізніше 14:00 операційного дня, у який здійснюється операція з купівлі іноземної валюти;

- перерахування/забезпечення суми в гривнях, що пов‘язана з купівлею іноземної валюти не пізніше 14:00 операційного дня, у який здійснюється операція з купівлі іноземної валюти; та

- наявності на валютному ринку України відповідних об’ємів та курсу валюти, ліквідності валютного ринку України, а також інших об’єктивних умов та обставин.

Заяви про купівлю /продаж іноземної валюти у тому числі згідно підключеного  сервісу «Погодження курсів» прийняті від Клієнта після 14:00 виконуються банком не пізніше наступного операційного дня (крім суботи та неділі, неробочих та святкових днів) за умови виконання Клієнтом перелічених умов у примітці. 

Нова редакція Розділу 00. "Загальні положення" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів набирає чинності з 26 лютого 2024 року:

  • для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік не перевищує 200 млн грн),
  • для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік дорівнює та/або перевищує 200 млн грн),  

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до операційного менеджера Вашого рахунку або до Центру обслуговування  корпоративних клієнтів (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

- +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

 

 

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок