Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Введення в дію з 26 лютого 2024 року нової редакції Розділу 00. "Загальні положення" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів
26 February, Monday
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою,   АКЦІОНЕРНЕ    ТОВАРИСТВО    «ПЕРШИЙ   УКРАЇНСЬКИЙ   МІЖНАРОДНИЙ   БАНК» висловлює Вам свою повагу та  просить прийняти до уваги наступне.

З 26 лютого 2024 року вводиться в дію нова редакція  Розділу 00. "Загальні положення" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів.

Основні зміни: 

  • продовжено операційний час купівлі/продажу іноземної валюти на підставі заяви клієнтів, у тому числі яким підключено сервіс «Погодження курсів» отримані банком поточного операційного дня (крім суботи та неділі, неробочих та святкових днів). Так, прийняття заяви про купівлю/продаж іноземної валюти у тому числі згідно підключеного  сервісу «Погодження курсів» відбуватиметься з 9-00 до 16-006, з понеділка по п’ятницю.
  • скасовано післяопераційний час купівлі/продажу іноземної валюти на підставі заяви клієнтів, у тому числі яким підключено сервіс «Погодження курсів» отримані банком поточного операційного дня (крім суботи та неділі, неробочих та святкових днів). Так, прийняття заяви про купівлю/продаж іноземної валюти відбуватиметься з 11-00 до 12-30 з понеділка по п’ятницю, а прийняття заяви про купівлю іноземної валюти від клієнтів, яким  підключено  сервіс «Погодження курсів» з 11-00 до 15-00 з понеділка по п’ятницю.

Доповнено виноски наступним: заяви про купівлю /продаж іноземної валюти у тому числі згідно підключеного  сервісу «Погодження курсів» виконуються Банком протягом операційного дня (крім суботи та неділі, неробочих та святкових днів) за умови: якщо заява про  купівлю / продаж іноземної валюти у тому числі згідно підключеного  сервісу «Погодження курсів» отримання від Клієнта до 14:00 включно; та

- отримання від Клієнта належним чином оформленого пакету документів, що є підставою для здійснення операції купівлі іноземної валюти, який відповідає вимогам чинного законодавства України, не пізніше 14:00 операційного дня, у який здійснюється операція з купівлі іноземної валюти;

- перерахування/забезпечення суми в гривнях, що пов‘язана з купівлею іноземної валюти не пізніше 14:00 операційного дня, у який здійснюється операція з купівлі іноземної валюти; та

- наявності на валютному ринку України відповідних об’ємів та курсу валюти, ліквідності валютного ринку України, а також інших об’єктивних умов та обставин.

Заяви про купівлю /продаж іноземної валюти у тому числі згідно підключеного  сервісу «Погодження курсів» прийняті від Клієнта після 14:00 виконуються банком не пізніше наступного операційного дня (крім суботи та неділі, неробочих та святкових днів) за умови виконання Клієнтом перелічених умов у примітці. 

Нова редакція Розділу 00. "Загальні положення" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів набирає чинності з 26 лютого 2024 року:

  • для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік не перевищує 200 млн грн),
  • для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік дорівнює та/або перевищує 200 млн грн),  

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до операційного менеджера Вашого рахунку або до Центру обслуговування  корпоративних клієнтів (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

- +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

 

 

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback