Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію нової редакції Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ», грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної/ професійної /іншої діяльності не перевищує 200 млн. грн. за минулий рік
21 лютого, середа
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК», далі – «Банк», висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 22 лютого 2023 року починає діяти нова редакція  Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної/іншої діяльності  не перевищує 200 млн. грн. за минулий рік, далі – «Договір».

Дія Договору поширюється на всіх потенційних і діючих клієнтів з вищезазначеним  обсягом грошового обороту.

Основні зміни:

 До пункту 21.1.29 Договору включено положення, відповідно до якого у випадку дострокового списання з Депозитного рахунку суми Вкладу, майнові права за яким передані в заставу Банку, перерахунок процентів за зниженою ставкою не проводиться.

На виконання регуляторних вимог Національного банку України у пункті 4.4.3 Договору до переліку підстав для відмови у наданні послуг чи проведенні операцій по рахункам або їх зупинення включені випадки непред’явлення клієнтами відомостей, які необхідні для належного виконання Банком вимог законодавства про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Змінений пункт 4.4.3 Договору набуває чинності через 30 днів з моменту оприлюднення нової редакції Договору на сайті Банку, тобто з 25 березня 2024 року.

Ознайомитися з Договором банківського обслуговування корпоративних клієнтів можна за посиланням на сайті Банку.

Також звертаємо Вашу увагу, що з 10 березня 2024 року набуває чинності  змінена редакція пункту 4.4.63 Договору, яка була оприлюднена на сайті Банку раніше, - 7 лютого 2024 року, за посиланням, та регулює права Банку встановлювати обмеження, ліміти та/або заборони на здійснення видаткових операцій за рахунками клієнтів,  використання БПК, Сервісу «ІНТЕРНЕТ-БАНКІНГ»,  платіжних застосунків  у випадку, якщо операції за рахунками не здійснювалися протягом 1 (одного) року, за адресою реєстрації або фактичного місця перебування клієнта є тимчасово окупована територія або територія, яка раніше була під окупацією.

У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

Для клієнтів Відділень:

  • у відділення АТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку розміщений за посиланням: https://about.pumb.ua/map)
  • або за телефонами Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу: 0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

Для клієнтів Центру дистанційного обслуговування клієнтів (Digital):

до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00):

  • за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
  • з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua,
  • або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected].

 

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок