Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію нової редакції Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ», грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної/ професійної /іншої діяльності не перевищує 200 млн. грн. за минулий рік
07 лютого, середа
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 8 лютого 2024 року починає діяти нова редакція  Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної/іншої діяльності  не перевищує 200 млн. грн. за минулий рік.

Дія Договору поширюється на всіх потенційних і діючих клієнтів з вищезазначеним обсягом грошового обороту.

Основні зміни: 

  • До Додатку 1 «Заява про приєднання», Додатку 2 «Заява про зміну умов обслуговування», Додатку 2.1. «Заява на підключення послуги Прибутковий рахунок», Додатку 2.2. «Заява про відкриття рахунку», Додатку 3 «Заява про розміщення Вкладу», Додатку 3.1 «Заява про розміщення Вкладу»,  Додатку 3.2 «Заява про розміщення Вкладу», Додатку 4 «Заява про зміну умов Вкладу»  внесені зміни з урахуванням регуляторних вимог, передбачених Інструкцією про порядок відкриття та закриття рахунків користувачам надавачами платіжних послуг з обслуговування рахунків, затвердженої постановою Правління НБУ № 162 від 29.07.2022 року;
  • Договір доповнений пп.2.1.14 та 2.1.19.4., які уточнюють положення підрозділу 11.8 Додатку 5 до Договору стосовно порядку приєднання клієнтів до Договору з метою отримання послуг у межах Пакету «всеDigital» та надсилання Клієнту примірника Заяви про приєднання, яка складається Клієнтом у електронній формі, після її погодження Банком;
  • Термінологія, яка використовується у пп 4.2.7, 4.2.8 та 5.3.3, що регулюють питання повернення Клієнтом сум помилкових, неналежних та неакцептованих платежів, а також договірного списання таких коштів у разі невиконання Клієнтом зобов’язань по їх поверненню, приведена у відповідність до ст. 88 Закону України «Про платіжні послуги». Крім того, для повернення Клієнтом неналежних та неакцептованих платежів замість одноденного строку встановлений 3-денний строк, як і для повернення помилкових платежів.
  • Згідно регуляторних вимог Національного банку України Договір доповнений п.4.4.63, який набуває чинності через 30 днів з моменту оприлюднення нової редакції Договору на сайті Банку, тобто з 10 березня 2024 року, та у якому закріплено право Банку встановлювати обмеження, ліміти та/або заборони на здійснення видаткових операцій за рахунками клієнтів,  використання БПК, Сервісу «ІНТЕРНЕТ-БАНКІНГ»,  платіжних застосунків  у випадку, якщо операції за рахунками не здійснювалися протягом 1 (одного) року, а адресою реєстрації або фактичного місця перебування клієнта є тимчасово окупована територія або територія, яка раніше була під окупацією.

Ознайомитися з Договором банківського обслуговування корпоративних клієнтів можна за посиланням.

Також звертаємо Вашу увагу, що редакція п.3.18.2 Договору, яка була оприлюднена на сайті банку раніше, - 18 січня 2024 року, за посиланням, набуває чинності з 19 лютого 2024 року та містить умови перерахування залишків коштів при розірванні Договору у зв’язку з відмовою банку від подальшого продовження ділових відносин із Клієнтом, а саме обов’язкове включення до реквізитів «Призначення платежу» відомостей про причини такого переказу та правові підстави його проведення з посиланням на відповідні норми законодавства, що регулюють, зокрема відносини у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

Для клієнтів Відділень: у відділення АТ «ПУМБ» або за телефонами Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу: 0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

Для клієнтів Центру дистанційного обслуговування клієнтів (Digital): до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00): за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України), з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected].

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

 

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок