Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Введення в дію нової редакції Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ», грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної/ професійної /іншої діяльності не перевищує 200 млн. грн. за минулий рік
07 February, Wednesday
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 8 лютого 2024 року починає діяти нова редакція  Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної/іншої діяльності  не перевищує 200 млн. грн. за минулий рік.

Дія Договору поширюється на всіх потенційних і діючих клієнтів з вищезазначеним обсягом грошового обороту.

Основні зміни: 

  • До Додатку 1 «Заява про приєднання», Додатку 2 «Заява про зміну умов обслуговування», Додатку 2.1. «Заява на підключення послуги Прибутковий рахунок», Додатку 2.2. «Заява про відкриття рахунку», Додатку 3 «Заява про розміщення Вкладу», Додатку 3.1 «Заява про розміщення Вкладу»,  Додатку 3.2 «Заява про розміщення Вкладу», Додатку 4 «Заява про зміну умов Вкладу»  внесені зміни з урахуванням регуляторних вимог, передбачених Інструкцією про порядок відкриття та закриття рахунків користувачам надавачами платіжних послуг з обслуговування рахунків, затвердженої постановою Правління НБУ № 162 від 29.07.2022 року;
  • Договір доповнений пп.2.1.14 та 2.1.19.4., які уточнюють положення підрозділу 11.8 Додатку 5 до Договору стосовно порядку приєднання клієнтів до Договору з метою отримання послуг у межах Пакету «всеDigital» та надсилання Клієнту примірника Заяви про приєднання, яка складається Клієнтом у електронній формі, після її погодження Банком;
  • Термінологія, яка використовується у пп 4.2.7, 4.2.8 та 5.3.3, що регулюють питання повернення Клієнтом сум помилкових, неналежних та неакцептованих платежів, а також договірного списання таких коштів у разі невиконання Клієнтом зобов’язань по їх поверненню, приведена у відповідність до ст. 88 Закону України «Про платіжні послуги». Крім того, для повернення Клієнтом неналежних та неакцептованих платежів замість одноденного строку встановлений 3-денний строк, як і для повернення помилкових платежів.
  • Згідно регуляторних вимог Національного банку України Договір доповнений п.4.4.63, який набуває чинності через 30 днів з моменту оприлюднення нової редакції Договору на сайті Банку, тобто з 10 березня 2024 року, та у якому закріплено право Банку встановлювати обмеження, ліміти та/або заборони на здійснення видаткових операцій за рахунками клієнтів,  використання БПК, Сервісу «ІНТЕРНЕТ-БАНКІНГ»,  платіжних застосунків  у випадку, якщо операції за рахунками не здійснювалися протягом 1 (одного) року, а адресою реєстрації або фактичного місця перебування клієнта є тимчасово окупована територія або територія, яка раніше була під окупацією.

Ознайомитися з Договором банківського обслуговування корпоративних клієнтів можна за посиланням.

Також звертаємо Вашу увагу, що редакція п.3.18.2 Договору, яка була оприлюднена на сайті банку раніше, - 18 січня 2024 року, за посиланням, набуває чинності з 19 лютого 2024 року та містить умови перерахування залишків коштів при розірванні Договору у зв’язку з відмовою банку від подальшого продовження ділових відносин із Клієнтом, а саме обов’язкове включення до реквізитів «Призначення платежу» відомостей про причини такого переказу та правові підстави його проведення з посиланням на відповідні норми законодавства, що регулюють, зокрема відносини у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

Для клієнтів Відділень: у відділення АТ «ПУМБ» або за телефонами Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу: 0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

Для клієнтів Центру дистанційного обслуговування клієнтів (Digital): до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00): за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України), з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected].

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

 

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback