Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію нової редакції Розділу 11. «Тарифні пакети» та Розділу 15. "Тарифи на додаткове розрахунково - касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів (Додаток 5, Додаток 18 Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності не перевищує 200 млн. грн. за минулий рік)
18 січня, четвер
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

Повідомляємо про введення в дію нової редакції Розділу 11. «Тарифні пакети» та Розділу 15. "Тарифи на додаткове розрахунково - касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів (Додаток 5, Додаток 18 Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності  не перевищує 200 млн. грн. за минулий рік).

Основні зміни:

В Тарифах Пакетів «ПП», «Універсальний», «Міжнародний», «Моя Країна», «Coder», «всеDigital», «всеМІНІМУМ», «всеОПТИМУМ», «всеПРЕМІУМ», «Все буде Україна» продовжено час купівлі/продажу іноземної валюти на підставі заяви клієнтів, яким підключено сервіс «Погодження курсів» на наступних умовах: купівля/продаж іноземної валюти на підставі заяви, поданої з 11-00 до 12-30 / на підставі заяви клієнтів, яким підключено сервіс «Погодження курсів» з 11-00 до 15-00 відбуватиметься за тарифом проведення відповідної операції до 11-00 у розмірі + 0,1% від суми. 

Тарифи у новій редакції набирають чинності 19 січня 2024 року.

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

Для клієнтів Відділень: у відділення АТ «ПУМБ» або за телефонами Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу: 0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

Для клієнтів Центру дистанційного обслуговування клієнтів (Digital): до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00): за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України) з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected].

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок