Мобільний додаток
перейти перейти
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Введення в дію нової редакції Розділу 11. «Тарифні пакети» та Розділу 15. "Тарифи на додаткове розрахунково - касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів (Додаток 5, Додаток 18 Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності не перевищує 200 млн. грн. за минулий рік)
18 January, Thursday
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

Повідомляємо про введення в дію нової редакції Розділу 11. «Тарифні пакети» та Розділу 15. "Тарифи на додаткове розрахунково - касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів (Додаток 5, Додаток 18 Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності  не перевищує 200 млн. грн. за минулий рік).

Основні зміни:

В Тарифах Пакетів «ПП», «Універсальний», «Міжнародний», «Моя Країна», «Coder», «всеDigital», «всеМІНІМУМ», «всеОПТИМУМ», «всеПРЕМІУМ», «Все буде Україна» продовжено час купівлі/продажу іноземної валюти на підставі заяви клієнтів, яким підключено сервіс «Погодження курсів» на наступних умовах: купівля/продаж іноземної валюти на підставі заяви, поданої з 11-00 до 12-30 / на підставі заяви клієнтів, яким підключено сервіс «Погодження курсів» з 11-00 до 15-00 відбуватиметься за тарифом проведення відповідної операції до 11-00 у розмірі + 0,1% від суми. 

Тарифи у новій редакції набирають чинності 19 січня 2024 року.

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

Для клієнтів Відділень: у відділення АТ «ПУМБ» або за телефонами Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу: 0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

Для клієнтів Центру дистанційного обслуговування клієнтів (Digital): до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00): за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України) з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected].

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback