Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Повідомлення про зміни у Тарифах АТ «ПУМБ» на обслуговування фізичних осіб
14 грудня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти. 15 грудня 2023 року набувають чинності оновлені Тарифи АТ «ПУМБ» на обслуговування фізичних осіб, в яких будуть такі зміни:

  • п. 2.2.7.5 додано виноску 9 «Випуск додаткових карток до додаткового рахунку стає доступним після замовлення Visa Signature PayWave / MasterCard World Black Edition Chip PayPass  або Visa Infinite Chip PayWave / MasterCard World Elite Chip PayPass»
  • п.2.5.28 встановлено вартість послуги «Видача довідки про зняття коштів з рахунку» - 100 UAH
  • у п.2.5.19 та п.2.5.28 додано виноску 6 «Плата не встановлюється при формуванні в електронному вигляді з відправленням за контактними даними клієнта (електронна пошта, Viber, Telegram)»
  • Додано п. 2.6.8 «Переказ, який ініційовано через мобільний додаток "ПУМБ Online", з рахунку Клієнта в іноземній валюті за кордон на користь іншої особи» та встановити вартість екв. 10 USD
  • п. 2.6.8 додано виноску 7 «Комісійна винагорода ПУМБ сплачується платником, якщо в платіжній інструкції платника не вказано інше. Якщо платник також сплачує комісійні винагороди банків-кореспондентів, їх розмір за кожний переказ становить: 150 UAH – для переказів в USD; 450 UAH – для переказів в EUR; 200 UAH – для переказів в PLN; 800 UAH – для переказів в GBP»
  • п. 4.3 Надання виписки та інформації про рух коштів по картковому рахунку – плата не встановлюється.

У разі незгоди з оновленими Тарифами АТ «ПУМБ» на обслуговування фізичних осіб ви можете до дати набрання чинності змін припинити обслуговування в АТ «ПУМБ» шляхом розірвання договору, без сплати додаткової комісії за його розірвання.

Докладніше ознайомитися з новою редакцією Тарифів обслуговування фізичних осіб можна за цим посиланням, з Тарифами на обслуговування фізичних осіб для продуктів, які не оформлюються – за цим посиланням.

За наявності додаткових питань звертайтеся до працівників відділень АТ «ПУМБ» (перелік відділень можна переглянути за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами: 

+38 044 290 7 290 по Україні та з-за кордону1;

+38 096 290 7 290 

+38 050 290 7 290 

+38 093 290 7 290 

1згідно тарифів операторів

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок