Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Повідомлення про зміни у Тарифах АТ «ПУМБ» на обслуговування фізичних осіб
14 December 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти. 15 грудня 2023 року набувають чинності оновлені Тарифи АТ «ПУМБ» на обслуговування фізичних осіб, в яких будуть такі зміни:

  • п. 2.2.7.5 додано виноску 9 «Випуск додаткових карток до додаткового рахунку стає доступним після замовлення Visa Signature PayWave / MasterCard World Black Edition Chip PayPass  або Visa Infinite Chip PayWave / MasterCard World Elite Chip PayPass»
  • п.2.5.28 встановлено вартість послуги «Видача довідки про зняття коштів з рахунку» - 100 UAH
  • у п.2.5.19 та п.2.5.28 додано виноску 6 «Плата не встановлюється при формуванні в електронному вигляді з відправленням за контактними даними клієнта (електронна пошта, Viber, Telegram)»
  • Додано п. 2.6.8 «Переказ, який ініційовано через мобільний додаток "ПУМБ Online", з рахунку Клієнта в іноземній валюті за кордон на користь іншої особи» та встановити вартість екв. 10 USD
  • п. 2.6.8 додано виноску 7 «Комісійна винагорода ПУМБ сплачується платником, якщо в платіжній інструкції платника не вказано інше. Якщо платник також сплачує комісійні винагороди банків-кореспондентів, їх розмір за кожний переказ становить: 150 UAH – для переказів в USD; 450 UAH – для переказів в EUR; 200 UAH – для переказів в PLN; 800 UAH – для переказів в GBP»
  • п. 4.3 Надання виписки та інформації про рух коштів по картковому рахунку – плата не встановлюється.

У разі незгоди з оновленими Тарифами АТ «ПУМБ» на обслуговування фізичних осіб ви можете до дати набрання чинності змін припинити обслуговування в АТ «ПУМБ» шляхом розірвання договору, без сплати додаткової комісії за його розірвання.

Докладніше ознайомитися з новою редакцією Тарифів обслуговування фізичних осіб можна за цим посиланням, з Тарифами на обслуговування фізичних осіб для продуктів, які не оформлюються – за цим посиланням.

За наявності додаткових питань звертайтеся до працівників відділень АТ «ПУМБ» (перелік відділень можна переглянути за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами: 

+38 044 290 7 290 по Україні та з-за кордону1;

+38 096 290 7 290 

+38 050 290 7 290 

+38 093 290 7 290 

1згідно тарифів операторів

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback