Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію нової редакції до Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів
24 листопада 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та  просить прийняти до уваги, що з 27 листопада 2023 року вводиться в дію нова редакція  Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів.

Основні зміни: Передбачена  можливість самостійного відкриття фізичною особою-підприємцем рахунку з використанням платіжної картки в застосунку «ПУМБ Digital Business». У зв’язку з цим доповнено виноску 1) Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів наступною фразою: «Тариф не поширюється на операцію відкриття першого рахунку в іноземній валюті, в разі якщо такий рахунок відкрито за допомогою засобів дистанційної комунікації ПУМБ Digital Business та за умови наявності відкритого рахунку в національній валюті».

Нова редакція  Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів набирає чинності з 27 листопада 2023 року для: Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік не перевищує 150 млн грн) та для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік дорівнює та/або перевищує 150 млн грн), 

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до операційного менеджера Вашого рахунку або до Центру обслуговування корпоративних клієнтів (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

- +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок