Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Введення в дію нової редакції до Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів
24 November 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та  просить прийняти до уваги, що з 27 листопада 2023 року вводиться в дію нова редакція  Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів.

Основні зміни: Передбачена  можливість самостійного відкриття фізичною особою-підприємцем рахунку з використанням платіжної картки в застосунку «ПУМБ Digital Business». У зв’язку з цим доповнено виноску 1) Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів наступною фразою: «Тариф не поширюється на операцію відкриття першого рахунку в іноземній валюті, в разі якщо такий рахунок відкрито за допомогою засобів дистанційної комунікації ПУМБ Digital Business та за умови наявності відкритого рахунку в національній валюті».

Нова редакція  Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів набирає чинності з 27 листопада 2023 року для: Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік не перевищує 150 млн грн) та для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік дорівнює та/або перевищує 150 млн грн), 

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до операційного менеджера Вашого рахунку або до Центру обслуговування корпоративних клієнтів (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

- +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback