Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію змін до Розділу 1 «Розрахунково-касове обслуговування» та Розділу 2 «Платежі» Тарифів ПУМБ для корпоративних клієнтів
20 жовтня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» просить прийняти до уваги, що вводяться в дію нові редакції  Розділу 1 «Розрахунково-касове обслуговування» та Розділу 2 «Платежі» Тарифів ПУМБ для корпоративних клієнтів.

Вказаними змінами приведені у відповідність до чинного законодавства та діючих банківських правил деякі визначення та терміни, які  використовується при описі комісійних винагород та інших тарифів за розрахункове-касове обслуговування та проведення платежів, зокрема назва платіжних документів, засобів дистанційної комунікації та інше.

Нові редакції Розділу 1 «Розрахунково-касове обслуговування» та Розділу 2 «Платежі» Тарифів ПУМБ для корпоративних клієнтів набирають чинності з 20 жовтня 2023 року:

  • для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік не перевищує 150 млн грн),
  • для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік дорівнює та/або перевищує 150 млн грн).  

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до операційного менеджера Вашого рахунку, або до Центру обслуговування  корпоративних клієнтів (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

- +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок