Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Введення в дію змін до Розділу 1 «Розрахунково-касове обслуговування» та Розділу 2 «Платежі» Тарифів ПУМБ для корпоративних клієнтів
20 October 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» просить прийняти до уваги, що вводяться в дію нові редакції  Розділу 1 «Розрахунково-касове обслуговування» та Розділу 2 «Платежі» Тарифів ПУМБ для корпоративних клієнтів.

Вказаними змінами приведені у відповідність до чинного законодавства та діючих банківських правил деякі визначення та терміни, які  використовується при описі комісійних винагород та інших тарифів за розрахункове-касове обслуговування та проведення платежів, зокрема назва платіжних документів, засобів дистанційної комунікації та інше.

Нові редакції Розділу 1 «Розрахунково-касове обслуговування» та Розділу 2 «Платежі» Тарифів ПУМБ для корпоративних клієнтів набирають чинності з 20 жовтня 2023 року:

  • для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік не перевищує 150 млн грн),
  • для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік дорівнює та/або перевищує 150 млн грн).  

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до операційного менеджера Вашого рахунку, або до Центру обслуговування  корпоративних клієнтів (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

- +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback