Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ здійснює операції з готівковою валютою згідно з оновленими вимогами регулятора
23 червня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ, як системно важливий банк та банк уповноважений на зберігання готівки НБУ, здійснює операції з готівковою валютою в касах банка виключно з оновленими вимогами НБУ. Це означає, що усі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження приймаються в касах банка без жодних обмежень щодо року випуску банкнот та їх номіналу. Значно пошкоджена готівкова валюта приймається на інкасо та відправляється за кордон до банку-кореспондента з комісією згідно тарифів банку.  Перелік ознак значної зношеності є в наявності біля кожного касового вікна банку.

Нагадуємо, що 20 червня НБУ ухвалив зміни до нормативно-правової бази, якими скасовано перелік ознак незначного зношення банкнот. Всі банкноти іноземної валюти, справжність яких підтверджена з використанням лічильників та детекторів, повинні прийматися до обміну. З банкнотами, які мають ознаки значного зношення та/або вилучені іноземною державою з обігу, мають здійснюватися операції інкасо за тарифами банків та небанківських фінансової установ.

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок