Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ здійснює операції з готівковою валютою згідно з оновленими вимогами регулятора
23 June 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ, як системно важливий банк та банк уповноважений на зберігання готівки НБУ, здійснює операції з готівковою валютою в касах банка виключно з оновленими вимогами НБУ. Це означає, що усі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження приймаються в касах банка без жодних обмежень щодо року випуску банкнот та їх номіналу. Значно пошкоджена готівкова валюта приймається на інкасо та відправляється за кордон до банку-кореспондента з комісією згідно тарифів банку.  Перелік ознак значної зношеності є в наявності біля кожного касового вікна банку.

Нагадуємо, що 20 червня НБУ ухвалив зміни до нормативно-правової бази, якими скасовано перелік ознак незначного зношення банкнот. Всі банкноти іноземної валюти, справжність яких підтверджена з використанням лічильників та детекторів, повинні прийматися до обміну. З банкнотами, які мають ознаки значного зношення та/або вилучені іноземною державою з обігу, мають здійснюватися операції інкасо за тарифами банків та небанківських фінансової установ.

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback