Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію нової редакції Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ», грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної/ професійної /іншої діяльності не перевищує 150 млн. грн. за минулий рік
10 жовтня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 11 жовтня 2022 року починає діяти нова редакція  Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної/іншої діяльності  не перевищує 150 млн. грн. за минулий рік. Дія Договору поширюється на всіх потенційних і діючих клієнтів з вищезазначеним  обсягом грошового обороту.

Основні зміни:

У зв’язку з продовженням строку продажів Тарифного Пакету «Все буде Україна» для нових та діючих клієнтів Банку, котрі долучилися до програми релокації підприємств, здійснивши повну або часткову релокацію своїх потужностей з регіонів, що постраждали від бойових дій, а також для фізичних-осіб підприємців, які є внутрішньо переміщеними особами, до 11.01.2023 року в Додаток 1 «Заява про приєднання», Додаток 2 «Заява про зміну умов обслуговування» внесені зміни.

  • В Договір ( Розділ 8 «Інші положення» п.8.1, п.8.6, Розділ 16 «Загальні положення» п.16.3.3, п.16.4.1.12), Додаток 1 «Заява про приєднання» внесені зміни , пов’язані з формуванням сертифікату Удосконаленого ЕП Клієнта.
  • В Розділ 4.3 «Обов’язки торговця» додано п.4.3.23, п.4.3.24, Розділ 4.4 «Права Банку» внесені зміни в п.4.4.50, п.4.4.52, додано п.4.4.59, Розділ 5.7 «Порядок та умови розрахунків за сервісом торгового еквайрингу» в п.5.7.2 та в Додаток 25 «Заява на підключення додаткових сервісів торгового еквайрингу», Додаток 28 «Порядок роботи з БПК» внесені зміни пов’язані з використанням сервісу Торговий еквайринг .
  • В Розділ 5.5 «Порядок розрахунків за  Рахунками, до яких випущено БПК» в п.5.5.2 – 5.5.8 внесені зміни щодо розрахунків, котрі здійснюються з використанням курсів валют, також додано п.5.5.12.

Ознайомитися з Договором банківського обслуговування корпоративних клієнтів можна за посиланням на сайті банку.

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

Для клієнтів Відділень: у відділення АТ «ПУМБ» або за телефонами Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу: 0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

Для клієнтів Центру дистанційного обслуговування клієнтів (Digital): до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00): за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України), з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected].

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

 

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок