Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Введення в дію нової редакції Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ», грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної/ професійної /іншої діяльності не перевищує 150 млн. грн. за минулий рік
10 October 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 11 жовтня 2022 року починає діяти нова редакція  Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної/іншої діяльності  не перевищує 150 млн. грн. за минулий рік. Дія Договору поширюється на всіх потенційних і діючих клієнтів з вищезазначеним  обсягом грошового обороту.

Основні зміни:

У зв’язку з продовженням строку продажів Тарифного Пакету «Все буде Україна» для нових та діючих клієнтів Банку, котрі долучилися до програми релокації підприємств, здійснивши повну або часткову релокацію своїх потужностей з регіонів, що постраждали від бойових дій, а також для фізичних-осіб підприємців, які є внутрішньо переміщеними особами, до 11.01.2023 року в Додаток 1 «Заява про приєднання», Додаток 2 «Заява про зміну умов обслуговування» внесені зміни.

  • В Договір ( Розділ 8 «Інші положення» п.8.1, п.8.6, Розділ 16 «Загальні положення» п.16.3.3, п.16.4.1.12), Додаток 1 «Заява про приєднання» внесені зміни , пов’язані з формуванням сертифікату Удосконаленого ЕП Клієнта.
  • В Розділ 4.3 «Обов’язки торговця» додано п.4.3.23, п.4.3.24, Розділ 4.4 «Права Банку» внесені зміни в п.4.4.50, п.4.4.52, додано п.4.4.59, Розділ 5.7 «Порядок та умови розрахунків за сервісом торгового еквайрингу» в п.5.7.2 та в Додаток 25 «Заява на підключення додаткових сервісів торгового еквайрингу», Додаток 28 «Порядок роботи з БПК» внесені зміни пов’язані з використанням сервісу Торговий еквайринг .
  • В Розділ 5.5 «Порядок розрахунків за  Рахунками, до яких випущено БПК» в п.5.5.2 – 5.5.8 внесені зміни щодо розрахунків, котрі здійснюються з використанням курсів валют, також додано п.5.5.12.

Ознайомитися з Договором банківського обслуговування корпоративних клієнтів можна за посиланням на сайті банку.

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

Для клієнтів Відділень: у відділення АТ «ПУМБ» або за телефонами Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу: 0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

Для клієнтів Центру дистанційного обслуговування клієнтів (Digital): до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00): за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України), з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected].

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

 

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback