Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ ІНФОРМАЦІЇ ДО КРЕДИТНОГО РЕЄСТРУ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ
23 листопада 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На виконання вимог законодавства України щодо створення та ведення Кредитного реєстру1, ПАТ «ПУМБ» повідомляє про передачу інформації до Кредитного реєстру Національного банку України щодо кредитних операцій, зобов'язання за якими не виконані боржниками у повному обсязі або зобов'язання за якими не припинені на момент набрання чинності законом1.

Відповідно до вимог пункту 5 частини третьої статті 671 Закону України «Про банки і банківську діяльність» Банк передає до Кредитного реєстру Національного банку України інформацію про осіб, пов'язаних із боржниками – юридичними особами. Згідно частини 7 ст.671 Закону України «Про банки і банківську діяльність» така інформація передається без необхідності отримання на це згоди таких осіб, при цьому, боржник повідомляє цих осіб про передачу даних стосовно них до Кредитного реєстру Національного банку України.

 

1 Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку України та вдосконалення процесів управління кредитними ризиками банків» від 06.02.2018 №2277– VIII

 

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок